ELiTW dniu 6 grudnia br. w ramach prowadzonego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach programu ELiT (Ekonomia dla Liceum i Technikum) prof. Tomasz Wachowicz poprowadzi zajęcia poświęcone problematyce negocjacji. W ramach zajęć przedstawiona zostanie specyficzna dla ekonomii i teorii decyzji perspektywa postrzegania negocjacji, jako procesu podejmowania decyzji (por. Leigh Thompson. 2015.The Mind and Heart of Negotiator. Prentice Hall). W ramach zajęć uczniowie szkół średnich będą mogli poznać dobre praktyki prenegojcacyjnego przygotowania, szczególnie w zakresie budowy i oceny szablonu negocjacyjnego i jego wykorzystania w negocjacjach. Jako uzupełnienie zajęć przewidziano sesję negocjacyjną w systemie eNego.