Widok strony internetowej konferencji GDN 2024W ostatnich dniach organizatorzy konferencji GDN 2024 wysłali drugie zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Konferencja GDN (Group Decision and Negotiation) jest organizowana co roku przez sekcję GDN towarzystwa INFORMS, a w 2024 roku instytucją goszczącą to wydarzenie będzie Wydział Inżynierii Uniwersytetu w Porto. GDN odbędzie się w dniach 1 - 5 czerwca, razem z konferencją Decision Support System Technology, organizowaną przez grupę roboczą EWG-DSS. W ramach konferencji zorganizowana zostanie między innymi ścieżka tematyczna poświęcona modelowaniu preferencji w decyzjach grupowych i negocjacjach, której gospodarzami będą prof. Danielle Morais z Uniwersytetu Federalnego Pernambuco w Recife (Brazylia) i prof. Tomasz Wachowicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Ulotkę konferencyjną można pobrać z linku: 2nd_Call for Papers Conference GDN ICDSST 2024.pdf, a więcej informacji o konferencji znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://gdnicdsst2024.fe.up.pt/

Serdecznie zapraszamy wszystkich praktyków, naukowców i doktorantów pracujących w domenie decyzji grupowych i negocjacji do udziału w tym wydarzeniu.