AFORS plakat

Zapraszamy na najbliższe webinarium Afrykańskiego Stowarzyszenia Badań Operacyjnych AFROS (African Federation of Operations Research Societies), organizowane przez afrykańską grupę roboczą wielokryterialnego wspomagania decyzji, które odbędzie się na platformie Google Meet (meet.google.com/tro-qhhr-mhc) w dnu 15 marca, w godz.: 14:00 - 17:00 (GMT+1). Wśród wystąpień webinarium zaplanowano prezentację prof. Wachowicza zatytułowaną "Holistic MCDA methods for organizing the decision support in electronic negotiation systems". Opowiadać będzie ona o osiągnięciach zespołu N.EA w zakresie projektowania protokołów budowy systemów oceny ofert negocjacyjnych w systemach negocjacji elektronicznych. Pozostałymi prelegentami webinarium są prof. Alexis Tsoukiàs (LAMSADE, Université Paris Dauphine) oraz prof. Theodor Stewart (emerytowany profesor Uniwersytetu w Cape Town).

Pełny program webinarium znaleźć można na stronie internetowej organizacji AFROS: http://afrosocieties.org/2nd-webinar-of-the-working-group-multicriteria-decision-aid-on-march-15th-2023/

Poster z abstraktami prezentacji dostępny jest bezpośrednio pod linkiem: AFORS 2023 - poster