Gregory KerstenGrzegorz (Gregory) Kersten był absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1974–1984 pracował w Instytucie Zarządzania i Doskonalenia Kadr w Warszawie, a w latach 1985–1999 na Uniwersytecie Carleton w Ottawie. W latach 1999 - 2020 był profesorem na Uniwersytecie Concordia w Montrealu i adiunktem w Sprott School of Business na Uniwersytecie Carleton. W 2002 roku otrzymał tytuł Paul Desmarais/Power Corporation Professorship na Uniwersytecie Ottawskim, a od 2006 roku pełni funkcję Senior Concordia Research Chair. W 1995 roku założył grupę InterNeg, która przekształciła się w InterNeg Research Centre finansowaną przez NSERC, SSHRC, Międzynarodowy Instytut Badań Systemowych w Austrii oraz inne organizacje naukowe. Był organizatorem życian naukowego w rmach INFORMS Section on Group Decision and Negotiation oraz redaktorem naczelnym czasopisma z listy JCR Group Decision and Negotiation. Był autorem i współautorem ponad 100 artykułów, 2 książek i kilkudziesięciu referatów naukowych. Członek zespołu N.EA i bliski przyjaciel ich członków. Zmarł nagle, 26 maja 2020 roku w Ottawie.